2 Комплект TurboHD відеоспостереження на 4 вуличні камери 2МП Hikvision

Комплект TurboHD відеоспостереження на 4 вуличні камери 2МП Hikvision

Комплект вуличної системи відеоспостереження, що складається з чотирьох зовнішніх 2-мегапіксельних Turbo HD відеокамер з нічним підсвічуванням до 80 метрів, мультиформатного Turbo HD відеореєстратора на 4 відеокамери з максимальною роздільною здатністю запису 3 Мп, чотирьох спарених кабелів живлення і сигналу довжиною по 18 метрів, блоку живлення на 12 В і 5 A, а також розгалуджувача живлення. Крім того, камери і відеореєстратор містять аксесуари для швидкого старту роботи: монтажний комплект, USB миша, інструкції та інші компоненти. Дана система ідеальна для домашнього, офісного або комерційного відеоспостереження з високою деталізацією одержуваного відеозображення.

Нічний режим з підсвічуванням до 80 метрів

Для того, щоб забезпечувати якісне відеозображення не тільки вдень, але і вночі, камери обладнані інфрачервоним підсвічуванням з дальністю дії до 80 метрів.

Коли освітлення на вулиці стане недостатньо, камери автоматично активують нічну підсвітку і перейдуть в чорно-білий режим відеозйомки, що забезпечує високий рівень яскравості і контрастності без перешкод і шумів.

Відеоспостереження в смартфоні

Встановіть додаток Hik-Connect для смартфона або ПО IVMS-4200 для ПК і додайте вашу систему відеоспостереження, щоб залишатися в курсі того, що відбувається завжди і всюди.

1. Підключіть відеореєстратор до мережі за допомогою Ethernet-кабелю і роутера;

2. Встановіть додаток і зареєструйтеся в ньому;

3. Відскануте QR-код і додайте пристрій;

4. Здійснюйте відеоспостереження;

Доступ до управління відеоспостереженням, перегляду відео в режимі реального часу і архіву записів доступний з наступних пристроїв: ноутбук, стаціонарний персональний комп’ютер, планшет, смартфон.