Що таке Розумний Дім?

Розумний Дім — автоматизована інтелектуальна система, яка cтворена для керування елементами домашньої інженерії, побутовою технікою та медіа обладнанням. Розумний Дім об’єднує в одну всі електронні системи (мультирум, опалення, кондиціювання, освітлення, відеоспостереження, сигналізацію тощо) та дозволяє керувати ними з одного пристрою. Ви можете включати та контролювати роботу систем з єдиної сенсорної панелі управління, комп’ютера, планшета або телефону.

У Розумному будинку всі інженерні системи працюють злагоджено і узгоджено та виконують всі дії за вас, тим сам покращуючи якість життя в вашому власному будинку, створюють більш комфортні умови, при цьому заощаджуючи ресурси і зменшуючи витрати на енергоносії. Наприклад, система, в залежності від установок та сценаріїв, може самамостійно включати кондиціонер, регулювати температуру теплоносія в системах опалення або перекривати подачу води при її витіканні. Можна створи різноманітні індивідуальні сценарії освітлення (наприклад, по сценарію «Вечір» автоматично будуть закриті штори чи жалюзі, в кімнатах, де сенсори присутності визначили знаходження людини, увімкнеться світло, а біля дому включиться вуличне освітлення).

Можливості розумного будинку

Завдяки підключенню до інтернету можна керувати всіма системами в будинку з будь-якої точки планети.
У пріміщеннях завжди буде підтрімуватися оптимальна для вас температура і вологість повітря.
Ви зможете дістанційно керувати світлом і шторами, регулюючи їх положення в залежності від часу доби.
Задавайте свої сценарії освітлення і створюйте необхідну атмосферу.

Ваш будинок буде працювати безперебійно навіть у разі перепадів напруги та відключення електроенергії.

Мультирум дозволить прослуховувати різну або однакову музику в різніх приміщеннях не встановлюючи при цьому аудіо-обладнання в кожній кімнаті.

Під час вашої відсутності система забезпечує безпеку вашого будинку та може імітувати присутність завдяки керуванням освітленням та іншими елементами.

Коли ви їдете на тривалий термін всі системи переходять в економний режим, вимикається опалення або працює в режимі найменшого споживання, відключаються непотрібні енергоспоживачі, активізується режим охорони.

Ви можете прогріти сауну, ванну або включити теплі підлоги до вашого приходу додому.

Ви можете налаштувати полив газону в залежності від погодних умов.

Завдяки інтеркому ви зможете зв’язуватися з іншими членами родини, які перебувають при цьому в різніх кімнатах

Розумний будинок допоможе запобігти витоку газу чи води, оповістити вас на мобільний телефон повідомленням та автоматично викликати необхідну аварійну службу.

Контролюючи роботу всіх систем та устаткування, Розумний Дім забезпечує максимальну економію електроенергії.

Це далеко не всі можливості, які може надати система автоматизації від компанії SmartO.

Розумний дім від Smarto

Наша компанія досягає в работі максимально високих результатів завдяки злагодженій роботі всіх учасников проєкту та комплексному підходу до виконання поставленої мети. Ви отримаєте прийнятні (конкурентні) ціни на продукцію й високу якість послуг. Ми знаємо всі нюанси, які слід врахувати у виборі обладнання для того, щоб Розумний Дім працював надійно і надавав замовнику максимальний комфорт.

Як втілюється проєкт Розумний Дім?

Попередній етап. Погоджуємо з клієнтом функціональність системи, обладнання, бюджет, терміни роботи і складаємо технічне завдання.

Проектування. Розробляємо робочий проєкт, який узгоджуємо з замовником.

Кабельні роботи. Закладаємо і проводимо монтаж всех необхідних кабелів.

Замовлення обладнання. Закуповуємо і постачаємо обладнання.

Інсталяція. Здійснюємо монтаж і підключення обладнання.

Програмування. Розробляємо необхідні сценарії функціонування обладнання.

Пусконаладка обладнання. Налаштовуємо і тестуємо роботу систем.

Здача об’єкту. Знайомимо замовника з обладнанням, показуємо і навчаємо всіх функцій системи.

Сервісне обслуговування. Пошук та усунення несправностей, апгрейд апаратури та технічна підтримка.

 

Компоненти розумного будинку

Інженерні системи забезпечують кожній людині нормальну і комфортну жіттєдіяльність. Замовник в залежності від бажань сам вірішує, що саме він хоче бачити у власному будинку. Наводимо перелік основних систем домашньої інженерії в сучасному будинку.

 • Система сценарного управління освітленням.
 • Система керування побутовою технікою.
 • Система управління доступом.
 • Система управління кліматом.
 • Система автоматизованого поливу.
 • Система контролю якості повітря.
 • Мультирум.
 • Домашній кінотеатр.
 • Система управління мультимедійними пристроями.
 • Система безшовного Wi-Fi.
 • Система енергоменеджменту.
 • Система управління сауною.
 • Система антипотопу.
 • Система відеоспостереження.
 • Система IP домофон з інтеграцією в Розумний дім.
 • Система охоронної сигналізації.
 • Система охорони периметру.

Автоматика підвіщує рівень і впорядкованість вашого життя, роблячи безліч звичайних дій за вас. Автоматизувавши інженерні системи, ви передаєте виконання типових завдань інтелектуальній техніці і в підсумку отримуєте максимальний комфорт, економію та безпеку. Ви зможете дистанційно контролювати та ініціювати роботу різних систем та приладів за допомогою сенсорної панелі, телефону або універсального пульту.

Ціна на таку систему розраховується індивідуально для кожного клієнта, тому что вартість Розумного Дому залежить від його функціональності, задіяних об’єктів та площі, складності робіт і обраного вами обладнання. Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш адекватне рішення домашньої автоматизації відповідного до вашого бюджету. Щоб дізнатися орієнтовну вартість системи, замовте безкоштовно розрахунок і з вами в найближчий час зв’яжеться наш менеджер.