Система керування побутовою технікою

Управління електроприладами сидячи в кріслі

Є ж у світі люди, які можуть вмикати або вимикати будь-який побутовий прилад у будинку, не встаючи з улюбленого крісла. Надприродні здібності тут ні до чого, такий комфорт мають щасливі власники системи «Розумний Будинок», яка сама керує електроприладами в будинку.

Контролювати техніку з єдиної панелі, пульту чи смартфону

Телевізор, праска, пральна і посудомийна машина, духова шафа, холодильник, електрообігрівач – всі електроприлади в будинку можуть підпорядковуватися одному натисканню кнопки на панелі управління, пульті чи телефоні. Для цього всі розетки в будинку поєднують в одну єдину мережу і підкоряють системі «Розумний Будинок», яка легко управляє цілою групою електроприладів і кожним приладом окремо.

Одне натискання кнопки на зручній та зрозумілій панелі, і ви увімкнули або вимкнули певний прилад або групу приладів, налаштували їх безперебійну та безпечну роботу. Це позбавляє вас від щоденної метушні від приладу до приладу для включення і виключення, або щоб дізнатися: чи все нормально працює. Крім того, електроприладами можна управляти і на відстані, наприклад, через мобільний телефон. Якщо ви забули про те, що на плиті готується обід і не вимкнули її, не варто хвилюватися. Просто вимкніть плиту через мобільний телефон, і все!

Включати техніку за сценарієм

Можна запрограмувати систему на вмикання або вимикання будь-якого приладу в певний час. Вранці в точно заданий час будуть вмикатися чайник, кавоварка, пароварка. Дуже зручно ввечері закласти в пароварку необхідні продукти, вранці вона сама увімкнеться, а через потрібний вам час вимкнеться. Прокинувшись ви отримаєте вже готовий гарячий сніданок і чашечку кави. Система може сама включити електрообігрівач за годину до вашого повернення додому, щоб будинок зустрів господарів теплом і затишком.

Контролювати доступ до приладів

Якщо ви, наприклад, не хочете, щоб дитина дивилася телевізор після 21.00, ви можете налаштувати систему таким чином, що вона буде вимикати відповідну розетку, у задану годину. І ви буде спокійні за свою дитину.

Відключати техніку, не встаючи з місця

Коли ви йдете з дому, система «Розумний Будинок» завбачливо знеструмлює розетки. Вам потрібно лише натиснути на панелі управління одну кнопку «Вимкнути всі прилади». І не потрібно бігати перед видходом по всьому будинку, перевіряючи, чи не забули ви щось вимкнути. Або ви можете заздалегідь налаштувати систему на автоматичне знеструмлення розеток в певний час. Наприклад, щоночі в 24.00 в усьому домі автоматично будуть знеструмлюватися розетки, вимикаючи електроприлади (крім деяких, наприклад, холодильника), а вранці система сама буде їх знову включати в точно заданий час. Система сама буде вчасно відключати невживані прилади або контролювати навантаження електромережі. Таким чином, ви будете не тільки відчувати себе в безпеці, але ще й економити електроенергію та гроші.