Мультирум. Домашній кінотеатр

МУЛЬТИРУМ

В обіймах відео і звуку

Уявіть собі місце, де вас з усіх боків оточує улюблена музика, де в будь-якому куточку за першою вашою вимогою включається улюблений фільм або пам’ятна відеозапис важливого сімейної події, де на кожному екрані ви можете подивитися свої фотографії. А тепер уявіть, що все це – ваш рідний будинок, «розумний» будинок з системою мультирум .

Мультирум – це система, яка приймає відео-та аудіосигнали від будь-якого джерела в будинку (телевізор, музичний центр, DVD, TV-тюнер, Blu-ray (цифровий носій для зберігання даних високої якості), комп’ютер) і розподіляє їх по всьому будинку. Перебуваючи в будь-якій кімнаті, ви за бажанням можете слухати улюблені пісні, проглядати відео, причому не важливо, де знаходиться джерело сигналу. А керувати всім цим можна зі зручною сенсорної панелі. І не треба захаращувати житло всілякими проводками, колонками, програвачами, вся апаратура компактно зібрана тільки в одному місці будинку. Це може бути, наприклад, домашній кінотеатр чи інше зручне для вас приміщення.

Ллється музика, музика, музика

Ваш будинок перетвориться на справжню музичну шкатулку. Ви створите в кожній кімнаті неповторне музичне оформлення, наповніть свій будинок оригінальністю і власною атмосферою. І все це завдяки системі мультирум . Вранці ви будете прокидатися під улюблену мелодію, яка буде супроводжувати вас у ванній, гардеробі, на сходовому майданчику, а на кухні зміниться радіомовленням. А ввечері будинок знову зустріне вас приємними музичними мотивами, щоб забезпечити вам комфортний і повноцінний відпочинок. Ви самі визначаєте, яку мелодію програвати, з якою гучністю, в яких кімнатах, в які дні і в який час.
Система мультирум зберігає цілу бібліотеку музичних треків і фільмів різних жанрів і часів, зручно скомпоновані музичні, а також кіноподборкі на будь-який смак. Ви просто вибираєте те, що відповідає вашому настрою, і насолоджуєтеся всіма нотами музичного фону вашого «розумного» будинку.

Велике кіно в домашньому кінотеатрі

Домашній кінотеатр – невід’ємна частина сучасного будинку. А в «розумному» будинку з системою мультирум домашній кінотеатр перетворюється на справжній професійний кінозал. Одним натисканням кнопки на панелі, ви запустите сценарій «Кінотеатр» і все, що вам потрібно, – це зручніше влаштуватися в улюбленому кріслі. А мультирум подбає про те, щоб ваш домашній кіносеанс був по-справжньому незабутнім. У кімнаті поступово згасне світло, відрегулює звук, опуститься кінопроектор. І на дві години ви опинитеся в світ кінематографа.
Мультирум виводить відеозображення на будь-який екран в будинку. Наприклад, ви вирішили подивитися фільм у вітальні, але притомилися, і вирішили перейти в спальню. Ви можете відправити відео на екран у спальню і продовжити перегляд фільму, вже лежачи в зручному ліжку.
Перегляд звичайного телевізора теж стає набагато комфортніше і «розумніше». Мультирум дозволяє вибрати необхідний канал з будь-якого куточка будинку, налаштувати звук і відеокартинку, записати будь-яку вподобану програму або фільм і внести їх в пам’ять відеобібліотекі мультирум.

«Розумний» сімейний фотоальбом

Що може бути краще, ніж приємний вечір, проведений у сімейному колі, наповненому затишком і душевним єднанням? Вечір за чашкою гарячого шоколаду з кумедними сімейними іграми та розвагами? Як приємно, що він завжди закінчується переглядом фотографій з сімейного архіву. Дивно, але вам не потрібно бігти за громіздким, просто непідйомним фотоальбомом, де зібрані найяскравіші сімейні фото, або ритися в купі дисків з фотографіями. В системі мультирум всі вибрані вами фотографії зібрані на одному носії та розбиті по альбомах. Одним кліком на панелі керування ви запустите перегляд потрібних фото на будь-якому екрані в будинку, навіть на проекторідомашнього кінотеатру.

На одній «розумною» FM-хвилі

Мешканці «розумних» будинків легко перемикають радіоканали з будь-якого приміщення в будинку. За вашим бажанням радіо-трансляцію можна записати, а потім прослухати
в більш зручний час. При цьому ви можете зупинити прослуховування, перемотати або повернутися до вподобаної пісні і послухати її ще раз.

Завжди на зв’язку

А що ви скажете, якщо у вашому «розумному» будинку завдяки мультирум можна буде легко налагодити систему внутрішнього зв’язку між кімнатами? Не потрібно кричати з одного кінця будинку в інший, щоб покликати когось із членів сім’ї. Досить натиснути одну кнопку на панелі, і зв’язатися з родичами. Або також можна встановити спеціальний режим радіоняні: з будь-якої кімнати ви зможете чути все, що відбувається в дитячій.
Ви завжди будете в курсі, якщо до вас завітають гості, мультирум сповістить вас приємним дзвінком, а також виведе відеозображення з домофону на будь-який екран в будинку. Система повідомить вам, якщо хтось телефонує або прийнято нове електронне повідомлення, попередить спеціальним сигналом про аварійні ситуації.

«Розумний» мультирум економить гроші

Система створює ідеальні якість звуку і відео і передає його в усі кімнати будинку. При цьому вам не потрібно купувати для кожної кімнати окрему апаратуру, досить одного високоякісного професійного набору необхідного обладнання, який буде використовуватися для всіх приміщень житла.
Завдяки мультирум ви зможете значно скоротити витрати на аудіо-та відеотехніка. А якість звуку та зображення виросте в рази, так як ваша мультимедійна система буде обладнана за останнім словом техніки.