Система енергоменеджменту

Статистика: все включено, все враховано

Скільки клопоту доставляє щомісячний облік витрат газу, електроенергії, води тощо, заповнення та оплата всіляких платіжок. А згодом ви гадаєте, чому ж так багато коштів йде на комунальні витрати. Ось би була б людина, яка б все це робила замість вас, або сам будинок вмів рахувати. Нереально? Цілком реально з системою «Розумний будинок».

«Розумний» контролер

Ведення статистики споживання всіх ресурсів «розумного» будинку значно полегшує життя його мешканців. Здійснюється постійний контроль споживання газу, електроенергії, води, тепла. Всі ці дані фіксують спеціальні датчики та відправляють інформацію загальній системі управління, яка відображає всю картину споживання комунальних ресурсів за обраний вами період. Можна також подивитися споживання електроенергії окремими групами приладів або кожним електроприладом окремо. Система виводить не просто «сухі» цифри, вона показує статистику споживання у таблицях, графіках, діаграмах тощо
Це дає можливість ефективно використовувати всі ресурси «розумного» будинку і економити ваші кошти.

Не дівоча пам’ять

Система «Розумний будинок» веде безперервний контроль споживання ресурсів усіма підсистемами будинку. Ця інформація постійно зберігається в пам’яті системи управління і виводиться на екран панелі або смартфону одним натисканням потрібної кнопки. Хочете дізнатися, яка з підсистем будинку і скільки споживала ресурсів в минулу п’ятницю, яка була температура в будинку, рівень вологості тощо? Будь ласка, вибираєте на панелі дату і потрібний прилад або підсистему, і дивіться статистику. Можна проаналізувати роботу будь-якого обладнання будинку і, якщо потрібно, підкорегувати налаштування і кількість споживаних ресурсів. У базі даних зберігається інформація про роботу всіх без винятку елементів системи «Розумний будинок». Все дуже просто та зручно!

Куди йдуть кошти?

Це питання не турбує мешканців «розумних» будинків. Тому що завдяки такому тотальному контролю споживання всіх ресурсів (вода, газ, електроенергія) ви знаєте точну відповідь на нього. Переглядаючи періодично статистику споживання, ви розумієте, на який прилад і скільки ресурсів витрачається. Можете дати завдання системі підкорегувати споживання тими чи іншими приладами, якщо вирішите, що вони «з’їдають» занадто багато.

Ведення статистики та контролю споживання ресурсів в «розумному» будинку – просте, але дійсно важливе завдання, що допомагає підтримувати безпеку та комфорт і одночасно заощаджувати кошти.