Система автоматизованого поливу

Управління системою поливу

Скільки разів ви намагалися привести в порядок свою присадибну ділянку? Скільки разів висаджували свої улюблені квіти на клумбах і розчаровано зітхали, коли вони не доживали до наступного сезону? Вам не вистачало часу на полив, зрошення і ретельний догляд за вашим газоном! З системою поливу «Розумний Будинок» ваш газон буде краще, ніж на футбольному полі, а квітами будуть милуватися, як в ботанічному саду. Система автоматичного поливу «Розумний Будинок» – це ваш особистий садівник, який дбає про здоров’я рослин і красу вашого чудового саду.

«Дощ» за розкладом

Що таке система поливу в «розумному» будинку? Це економія вашого часу і сил. З нею ви можете забути про «поливалки» і довгі шланги, в яких легко заплутатися. Тепер достатньо задати необхідні параметри в управлінні «Розумним будинком» — система дуже проста і не створить вам складнощів. Таймер подбає про точність і тривалість часу, визначеного вами для поливу у конкретно заданому секторі. У потрібний час з потрібною тривалістю заб’ють цілющі струмені. А спеціальні датчики вологості грунту допоможуть скорегувати роботу системи, забезпечуючи потрібну вологість грунту на потрібних ділянках вашого чудового саду.

Полив кімнатних рослин

Система поливу «Розумний Будинок» стане у нагоді і у догляді за кімнатними рослинами. З підведених до вазонів спеціальних тонких трубочок у заздалегідь визначений час подається потрібна кількість води, для кожної рослини – своя. Кожна квітка, як і кожен сектор ділянки, вимагають індивідуального догляду за ними, система подбає, щоб кожна квітка і сектор отримали свою дозу рятівної вологи.

Після дощику в четвер

Якщо на вашій ділянці пішов дощ, то система автоматичного поливу скасує свої «плани», бо на ваш сад випало достатньо опадів. Ваша зелена галявина ніколи не буде занадто вологою, або дуже сухою, тому що система сама стежитиме за рівнем вологості газону. Датчики, які розташовані по всьому газону, постійно контролюватимуть вологість грунту і, якщо потрібна додаткова порція дощу, то вони просигналізують про це системі поливу газону, і вона в ту ж хвилину усуне нестачу вологи.

Прямо під корінець

Як часто трапляється: ви поливаєте свої квіти, і все без толку — вони в’януть і не радують око? А все тому, що не завжди вода доходить до коренів рослин. Тут до вас на допомогу прийде система крапельного поливу. З нею вода живить безпосередньо корені рослин, а не розпорошується незрозуміло куди. Такий полив буде економити воду і допоможе вашим рослинам ввібрати вологу на всі сто відсотків. Тепер не треба турбуватися, що в самий жаркий день ваші квіти залишаться без води, адже життєдайні крапельки потраплять точно в ціль.