Комплект сигналізації Ajax StarterKit Cam Plus чорний

Розумна централь Ajax Hub 2 Plus / Датчик руху Ajax MotionCam / Датчик відкриття вікна / двері Ajax DoorProtect / Брелок Ajax Space Control

Ajax StarterKit Cam Plus — стартовий комплект бездротової системи безпеки Ajax з фотоверіфікаціі тривог. Комплект сигналізації StarterKit Cam Plus забезпечить багаторівневу безпеку і швидкість реагування на тревогу.В комплект StarterKit Cam Plus входить чотири пристрої: централь Hub 2 Plus, датчик руху з фотокамерою MotionCam, датчик відкриття DoorProtect, брелок управління SpaceControl.

Безпрецедентна швидкість реагування: Ajax моментально повідомить вам і охоронної компанії про злом двері і менш ніж за 9 секунд надішле фотографію з місця події. Віддалене управління зі смартфона з будь-якої точки світу за допомогою мобільних додатків на iOS і Android. У кілька кліків можна налаштувати датчики, активувати часткову охорону і перевірити стан кожного пристрою.

До системи можна підключити 200 користувачів і створити до 25 охоронних груп, тим самим зонувати об’єкти і розмежувати доступ. Даний комплект оптимально підійде і для комерційних, і для житлових об’єктів. Дальність зв’язку досягає 2000 метрів, радіомережа покриває до 35 км2. Можливості StarterKit розширюються за рахунок додаткових датчиків Ajax. З їх допомогою професійна охоронна сигналізація перетворюється в систему, яка допомагає запобігти проникненню, пожежа і потоп.

Комплект сигналізації Ajax StarterKit Cam Plus

Централь Ajax Hub 2 Plus                                                                                 1 шт.

Датчик руху Ajax MotionCam                                                                          1 шт.

Датчик відкриття дверей / вікна Ajax DoorProtect                                    1 шт.

Брелок для управління охоронною системою Ajax SpaceControl           1 шт.